نظرات مشتریان

با عرض سلام خدمت خانواده ی اسلیم فکتوری:
بعد از یک دوره ۲۳ سانتیمتر از کل بدن و کم کردن یک سایز و تقریبا با فرم گرفتن بهتر بدنم و در ضمن این که من همه ی کارها ی لازم را انجام نداده بودم رضایت قلبی خود را اعلام می دارم.
با تشکر فراوان از خانواده ی اسلیم فکتوری و آرزوی موفقیت برای شما

اسلیم فکتوری برای من نماد اعتماد به نفس و لاغری بدون فشار و اینکه روند لاغری را سریع تر می کند. من طی یک دوره 12 جلسه ای 5 کیلو وزن کم کردم و ۳۲ سانتیمتر از کل بدنم کم شد ، الآن هم دارم دوره ی دوم را می گذرانم . پرسنل اینجا تماما عشق هستند و من کاملا می فهمم که چقدر با عشق کار می کنند و حمایت می کنند برای لاغری ، به خصوص گلنار عزیزم که همیشه حمایتم می کند.

من علیرضا هستم از اینکه با انسان مهربونی مثل کامران هستم و اوقاتم را در اسلیم فکتوری سپری می کنم خیلی خوشحالم و تا اینجا که 4 جلسه به اتمام کارم مونده هم وزن کم کردم اونم 6 کیلو و هم سایز، و تصمیم به تمدید دوره ی بعدی را دارم با آرزوی بهترین ها برای خانواده ی اسلیم فکتوری !

با سپاس از خانواده ی اسلیم فکتوری:
من م هستم با وجود اینکه هنوز جلساتم به اتمام نرسیده احساس خوبی نسبت به خودم پیدا کردم و خیلی خوب دارم فرم می گیرم و اینکه یه مقدار زانو دردم هم بهتر شده ولی به دلیل رعایت نکردن زیاد وزن کم نکردم ولی دارم سایز کم می کنم و جمع و جور می شم و کلی خوشحالم از اینکه توجه شوهرم رو تونستم بیشتر جلب کنم .

پایبندی پرسنل مهربانتان به تمام شعارهای موجود نشانه ی صمیمیت و دوستی بی شائبه شان می باشد.
از صمیم قلب برای همگی آرزوی موفقیت دارم و متشکرم که به من کمک کردید عاشقانه اندام خود را دوست داشته باشم.

من بعد از استفاده یک دوره از دستگاه حدود ۲۰ سانتی متر از کل بدنم سایز کم کردم ( حدود 1 کیلو )، از کاهش سایزم راضی هستم.
اینجا تنها مرکزی بود که من بدون استرس آن را انتخاب کردم.
مطمئنم که عوارضی ندارد و تغییر را خیلی سریع متوجه شدم.
در ضمن بر خورد پرسنل فوق العاده است.با تشکر

با سلام
از اینکه دو دوره را با شما گذراندم و نتیجه مطلوب هم گرفتم،بسیار خوشحالم. به امید اینکه بتوانم ادامه دهم.

با عرض سلام و خسته نباشید. به عزیزانی که برای راضی کردن مردم تلاش و کوشش خود را انجام می دهند بعد از چند سال ورزش و رژیم به سایز و وزن خودم دارم می رسم در اینجا امیدوارم که بتوانم بعد از سفرم این راه را ادامه دهیم. با اسلیم فکتوری هرگز نا امید نمی شوید و به سایز و وزن دلخواه خود می رسید. با تشکر از تمام پرسنل این گروه. من در اینجا مدت کوتاهی آمدم ولی خیلی راضی هستم.

فقط می تونم بگم خیلی خوشحالم و بسیار بسیار تشکر می کنم از مجموعه ی اسلیم فکتوری که امکان پائین آوردن وزن و کم کردن سایز رو برای من فراهم کردند… فکر می کردم که برام مثل رویا شده، متناسب بودن و بدون زجر لاغر شدن ! از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

عشق سر آغاز تمامی زندگی است و پایان هر ماجرای دوست داشتنی اینجا برای من سراسر جاری ساختن عشق بود در کنار عزیزانی که یار و همراه بودند برای قدم برداشتن در جاده ی سلامتی.کسب موفقیت برای من با دیدگاه بسیار مثبتی که از ابتدا به این محیط داشتم نزدیک و در دسترس به نظر می رسید و امروز تصور دیروز خود را تحقق یافته می بینم. نه فقط بخاطر کم کردن حدود 5 کیلو وزن و 40 سانتی متر سایز، بلکه به دلیل احساس زیبایی که دارم. از همه عزیزان صمیمانه تشکر می کنم.

با سلام و با تشکر از گروه اسلیم فکتوری ،
من با وجود اینکه مدتی در ایران مهمان بودم ولی در این مدت5/2کیلو کم کردم و خوشحالم که به اسلیم فکتوری آمدم و مطمئنم که وقتی به محل اقامتم برگردم کاهش وزنم ادامه خواهد داشت.

سلام به همه دوستان عزیز
با تشکر از اسلیم فکتوری برای اولین بار بعد از16سال توانستم در عرض یک ماه سایزم را کم کرده و 4/600 از وزنم کم کنم. خیلی خوشحالم و از همه تشکر می کنم. برای دوه دوم هم ثبت نام کرده ام امیدوارم به نتیجه دلخواهم برسم.
ضمناً ماساژ لاغری هم بسیار عالی بود.

سلام به همه دوستای گل و مهربونم
با تشکر از دوست خوبم شهرزاد جون که این کادر و گروه را به من معرفی کرد و بعد تشکر میکنم از پرسنل خوب که با کمکاشون تونستم طی یک دوره49سایز از کل بدنم کم کنم. واقعا خوشحال هستم و از همه دوستام تشکر میکنم. بهترین روز رو داشتم چون هر روز کم تر می شد وزنم. امیدوارم بتونم دوباره بیام.
خیلی دوستون دارم, بوس بوس بوس هوارتا

با تشکر از دوستان خوبم که به من کمک کردن و من را یاری دادن تا بتوانم آنکه می خواستم را انجام بدم و سایز هم کم کردم . امیدوارم که دوباره بتوانم این دوستان خوب را ببینم. انشاءا.. . بهترین روزها را اینجا داشتم چون سایز کم می کردم. به امید دیدار شما
راستی بعد چند سال انقدر خوشحال نبودم که تونستم سایز خوبی کم کنم در یک دوره

با تشکر از دوستان خوبم. من همیشه دوست داشتم که لاغر شوم با اینکه خیلی اضافه وزن نداشتم ولی ازینکه با خانواده اسلیم فکتوری آشنا شدم و توانستم طی یک دوره 4/400 کیلوگرم وزن کم کنم خیلی خوشحالم.. این دوره یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود. بازم مرسی.

در این مجموعه دوست داشتنی طی یک دوره استفاده از هایپوکسی کاهش چشم گیری در خصوص وزن و سایز نداشتم. اما کاملاً متوجه افزایش متابولیسم بدنم و تغییر تغذیه خود شدم.
امیدوارم با کسب این دو فاکتور مهم بتواند در ادامه شاهد کاهش وزن خود باشم.

دوستای عزیز واقعا ازتون ممنونم خیلی زحمت کشیدین. من تو اینجا هم خیلی خوب سایز کم کردم هم طی یک دوره 3کیلو لاغر شدم. نحوه درست غذا خوردن را یاد گرفتم . با این که سنم کمه ولی یکی از دغدغه هام این بود که به وزن ایده آلم برسم که رسیدم.