پرسش‌های متداول

خیر ،کاملا روشی آرام و بدون درداست. مشتریان ما معمولا احساس مطلوبی دارند وقتی از دستگاهها استفاده می کنند و حتی در دستگاهها ی HDC ، L250 که بصورت خوابیده است فشار از روی مفاصل برداشته شده و شدت ضربان قلب کاهش پیدا می کند این تجربه ی استفاده از یک ماساژ و اسپا است تا حالتی از ورزش سخت و طاقت فرسا.

خیر . در روزهای که هایپوکسی انجام می دهید :

۲ تا ۴ ساعت قبل از استفاده از دستگاه توصیه میشود از کربوهیدرات استفاده شود.
۲ تا ۴ ساعت بعد از بعد از استفاده ی دستگاه پروتئین+ سبزیجات،
روزهای عادی می توانید تغذیه مناسبی داشته باشید که کم کالری و کربوهیدرات مصرفی کمتری داشته باشد و سایز غذا را کمی کاهش دهید .

هایپوکسی فقط برای خانم های باردار و کسانیکه مشکلات قلبی و عروقی شدید دارند ، مشکلات استخوانی شدید و گردش خون نا متناسب دارند مضر است. دستگاههای HDC ، VACC نیز برای خانمهای شیرده و یا خانمهایی با پرتز سینه توصیه نمی شود.

در ابتدا از جلسه مشاوره استفاده خواهید کرد که این جلسه شامل تست دستگاه، آنالیز بدن، تعیین جلسات و دستگاه شما است. این جلسه مشاور فرصت مناسبی است که بتوانید اطلاعات بیشتری درباره سیستم هایپوکسی و روند دوره های ما بدست بیاورید.

هایپوکسی برای افرادی که همیشه دچار فقر زمانی هستند بهترین گزینه است. زیرا هر جلسه هایپوکسی فقط 30 دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص می دهد. زمان استفاده از دستگاه HDC (پوست) نیز 20 دقیقه است. یعنی اگر تصمیم داشته باشید از پکیج ترکیبی HDC و هایپوکسی استفاده کنید میتوانید در کمتر از 1 ساعت تمام فعالیتهای مورد نظر خود را در مجموعه انجام دهید.

L250 و S120: ورزش با این دو دستگاه احتیاج به لباس خاصی به جز یک دست لباس ورزشی ترجیحا نخی و گشاد و راحت و یک جفت کفش ورزشی ندارد. اگر دوست دارید میتوانید یک حوله کوچک نیز همراه داشته باشید.
Vacunaut: ورزش با دستگاه وکیونات احتیاج به لباس مخصوص زیرین وکیونات دارد که این لباس را میتوانید از خود مجموعه تهیه کنید.

HDC: برای دستگاه HDC نیز نیاز به لباس خاصی وجود ندارد. یک دست لباس نخی و آزاد ورزشی به همراه جوراب برای استفاده از دستگاه مناسب است.

برای دستیابی به بهترین نتیجه، روش هایپوکسی 3 جلسه استفاده در هفته به مدت حداقل 4 هفته را پیشنهاد میکند. که البته تعداد دوره های مورد نیاز شما، بستگی به اهداف شما و تیپ بدنی شما دارد. بیشتر مشتریان ما معمولا 3 جلسه در هفته به مدت 8 تا 12 هفته استفاده از هایپوکسی را ادامه میدهند. بعد از اینکه شما به وزن و سایز مورد نظر خود رسیدید، مانند تمام روشهای کاهش وزن دیگر که نیازمند تثبیت هستند، میتوانید از پکیج تثبیت ما که شامل 1 یا 2 جلسه در هفته است استفاده کنید.

شما سه بار در طول یک دوره هایپوکسی سایزگیری می شوید. یک بار در ابتدای شروع دوره، یکبار بعد از جلسه 6 ام و یک بار هم در پایان دوره. اکثر مشتریان بعد از پایان جلسه ششم میتوانند نتیجه را در بدن خود ببینند.

اگر بعد از جلسه ششم خود هنوز نتیجه ای در بدن خود ندیده اید، صبور باشید. هر بدنی متفاوت و خاص است. بهترین کار در این موقعیت بررسی دوباره روند تغذیه شماست و اینکه آیا به طور کامل از راهنمای تغذیه هایپوکسی پیروی میکنید یا نه. آیا خواب شما راحت و کافی است؟ آیا هر روز 2 لیتر آب مینوشید یا نه؟ تمام این فاکتورها میتوانند روی بدن شما تاثیرگذار باشند.

ورزش هایپوکسی برای آقایان و بانوان با هر سطحی از آمادگی بدنی و سن طراحی شده. در طول مدتی که ورزش میکنید، ضربان قلب و دمای پوست شما اندازه گیری میشود. روش هایپوکسی احتیاجی به آمادگی جسمانی چندانی ندارد و برای افرادی که تصمیم دارند بعد از سالها دوباه ورزش کنند بسیار مناسب است. شما در هنگام ثبت نام ملزم به پر کردن فرم اطلاعات مشتری ما هستید که در این فرم میتوانید از بیماریها و شرایط خاصی که دارید نام ببرید. اگر شک دارید قبل از ثبت نام با پزشک خود مشورت کنید. سلامتی شما از همه چیز برای ما مهمتر است.

صد البته! انجام ورزش هایپوکسی به این معنا نیست که باید با دیگر ورزشها خداحافظی کنید. ما شما را ترغیب میکنیم که زندگی پرانرژی و فعالی داشته باشید. با این حال برای اینکه با هایپوکسی به بهترین نتیجه برسید، نباید در روزهایی که هایپوکسی انجام میدهید، ورزش دیگری داشته باشید.

آن چیزی که هایپوکسی را منحصر به فرد میکند، هدفمند بودن آن در چربی سوزی در پهلو، باسن، پاها، رانها و شکم است. چون شما در حال ورزش کردن هستید و الگوی تغذیه خود را اصلاح کرده اید، ممکن است در نقاط دیگر بدن مثل بازوها و سینه کاهش سایز داشته باشید. با این حال بیشترین مقدار کاهش سایز در نقاط هدف قرار داده شده یعنی پهلو، باسن، شکم و رانها است.

هایپوکسی به بانوان باردار اجازه استفاده از سیستم هایپوکسی را نمیدهد. اگر در طول دوره هایپوکسی خود مطلع شدید که باردار هستید، ما را در جریان قرار دهید تا بهترین راه حل را پیش روی شما قرار دهیم.

هایپوکسی برای مادرهای جدید ایده آل است. از این جهت که ورزشی بسیار نرم است و با بدن تازه زایمان کرده شما ملایم است. پیشنهاد ما این است که 12 هفته بعد از زایمان دوره هایپوکسی خود را شروع کنید. البته بهتر است قبل از شروع هر ورزشی بعد از زایمان با پزشک خود مشورت کنید.

خیر. محدودیتی برای این مورد وجود ندارد. اما برای جلوگیری از هرگونه ناراحتی هنگام استفاده از دستگاه HDC و وکیونات بهتر است که از برچسب های مخصوص سینه زیر لباس خود استفاده کنید.

اگر هر مشکل پزشکی دارید که به شما به صورت نرمال اجازه ورزش کردن نمیدهد، باید از پزشک خود حتما یک گواهینامه تایید پزشکی به استودیو تحویل دهید.