HYPOXI دوباره در حال حرکت است: در کشتی “Mein Schiff 4” TUI Cruises

HYPOXI  همکاری خود را با TUI Cruises گسترش می دهد و با “Mein Schiff 4” جدید به مسافران کمک می کند تا روی فرم بمانند.

در 5 ژوئن 2015، جدیدترین عضو ناوگان “احساس خوب” تعمید داده می شود و سپس به اولین سفر خود عازم می شود. مهمانان می توانند از آموزش HYPOXI استفاده کنند و از حمایت مربیان HYPOXI آموزش دیده در منطقه SPA & Sport بهره مند شوند.

روش HYPOXI به کاهش سایز و سفت شدن پوست در نواحی هایی با مشکل دار (معده، پاها و پایین) بدون تمرینات تناسب اندام شدید، درد عضلات یا رژیم های غذایی رادیکالی کمک می کند. تمرین شامل فعالیت متوسط همراه با درمان فشار بالا و پایین است. این ترکیب متابولیسم و گردش خون را در مناطق مشکل دار تحریک می کند و در نتیجه به کاهش چربی در آن مناطق به طور دقیق کمک می کند. یک جلسه، 30 دقیقه طول می کشد – که به این معنی است که زمان زیادی برای لذت بردن از طیف وسیعی از پیشنهادات سرگرمی در کشتی باقی می ماند.

کسانی که می خواهند با استفاده از HYPOXI چربی را در مناطق مشکل دار کاهش دهند، باید مطمئن شوند که از یک رژیم غذایی متعادل و سالم استفاده می کنند، و طیف متنوع و با کیفیت بالای مواد غذایی موجود در ناوگان Mein Schiff، تهیه یک وعده غذایی مناسب را آسان می کند. البته مربی های شخصی HYPOXI برای ارائه مشاوره در صورت نیاز در دسترس هستند.

منبع: https://www.hypoxi.com/en/hypoxi-sticht-wieder-in-see

دیدگاهتان را بنویسید


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.