HYPOXI توسط دانشمندان تایید شده است!

گزارش های تجربی زیادی از مشتریان نشان می دهد که با HYPOXI کاهش چربی به صورت هدفمند، در نواحی سرسخت امکان پذیر است. مطالعه ای که توسط مرکز پزشکی هامبورگ (MPCH) در سال 2011 انجام شد، اثربخشی هایپوکسی را رسما تایید کرد.

کاهش انرژی ورودی و افزایش مصرف انرژی از طریق فعالیت بدنی اساس کاهش و کنترل وزن است. مطالعه علمی که مد نظر است اکنون باید ثابت کند که آیا اعمال فشار منفی و مثبت باعث افزایش کاهش چربی در مناطق سرسخت می شود یا خیر. برای این منظور موسسه به جستجوی داوطلبان پرداخت. دکتر سابین گوث از MPCH، در توضیح معیارهای انتخاب برای افراد مورد آزمایش می گوید: «افراد دارای اضافه وزن هستند. آموزش ندیده اند و بین سنین 30 تا 50 سال هستند.» در طی یک دوره چهار هفته ای، پروفسور کریستوف ام. بامبرگر، با 20 زن و 16 مرد، میزان تاثیرگذاری روش هایپوکسی را نسبت به تمرین معمولی بررسی کرد.

HYPOXI  در مقابل ورزش

نیمی از زنان یک دوره آموزشی نیم ساعته را بر روی یک دوچرخه معمولی یا تردمیل سه بار در هفته گذراندند. گروه خانم های هایپوکسی آموزش خود را بر روی Trainer S120 که به طور خاص برای مناطق سرسخت از کمر به پایین ساخته شده بود، به پایان رساندند.

مردان نیز با تمرکز بر نواحی سرسخت شکم و باسن به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه آموزش خود را بر روی یک تردمیل معمولی به پایان رساند در حالی که گروه هایپوکسی آموزش خود را بر روی Vacunaut و لباس طراحی شده مخصوص به وکیونات انجام دادند. این لباس گردش خون را مستقیماً در ناحیه شکم افزایش می دهد.

همه شرکت کنندگان به دستورالعمل های تغذیه ای توصیه شده هایپوکسی پایبند بودند: به طور کلی مقدار زیادی فیبرهای حیاتی و رژیمی، کربوهیدرات قبل از هایپوکسی و پس از آن، غذاهای حاوی پروتئین. در روزهای بین هایپوکسی تغذیه متعادل و کامل ، البته در مقدار متوسط.

نتایج قابل توجه

بعد از یک ماه، سایز گیری همه شرکت کنندگان انجام شد و گروه هایپوکسی خوشحال ترین بودند! هم مردان و هم زنان گروه هاپوکسی شاهد نتایج قابل توجهی در مناطق سرسخت بودند. این زنان به طور متوسط ​​13.1 سانتی متر از دور باسن و بالای ران خود را از دست دادند، در حالی که زنان گروه دیگر تنها 4.8 سانتی متر از دست دادند.

در بین مردان، نواحی سرسخت شکم و باسن بیشترین نتیجه را گرفتند. در اینجا گروه هایپوکسی میانگین کم شدن 9.4 سانتی‌متر را به دست آورد، در حالی که دوباره گروه دیگر تنها 2.9 سانتی‌متر شاهد کاهش بودند.

پروفسور دکتر بامبرگر می‌گوید: «با توجه به کاهش منظم چربی بدن در نواحی هدف، هایپوکسی کاملا برتر از تمرینات معمولی است».

دیدگاهتان را بنویسید


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.