HYPOXI L250

همیشه نمی توان با ورزش و رژیم غذایی سخت به یک اندام زیبا دست یافت. این به این دلیل است که بدن شما فقط چربی هایی را می سوزاند که به راحتی می تواند به آنها دسترسی پیدا کند – در مناطقی که گردش خون ضعیف است چربی سوزی اتفاق نمی افتد.

نتایج به‌دست‌آمده با HYPOXI L250 فراتر از نتایجی است که تا به حال با تمرینات قلبی معمولی به دست آمده‌اند. فشار اتمسفر پایین باعث افزایش جریان خون و گردش خون در سلولیت و نواحی مستعد چربی بدن مانند باسن و ران می شود.

مزایای درمان HYPOXI L250 کاهش وزن و سلولیت

  • چربی های انباشته و سرسخت را از بین می برد.
  • رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد.
  • گردش خون را بهبود می بخشد.
  • متابولیسم چربی را تسریع می کند.
  • سموم را از بین می برد.
  • نتایج سریع، هدفمند، قابل مشاهده و طولانی مدت

HYPOXI L250  چگونه کار می کند؟

HYPOXI L250  از اصول علمی و روش‌های آموزشی ثابت شده برای هدف قرار دادن و مبارزه با سلولیت، چربی های انباشته سو سستی بافت همبند در نواحی بدن استفاده می‌کند.

فشار متناوب بالا و پایین به بدن اعمال می شود تا بافت در آن نواحی از بدن که چربی سرسخت در آن قرار دارد فعال شود. تغییر فشار به طور موثر جریان خون را تحریک می کند و انتقال اسیدهای چرب از این مناطق را تسریع می کند. نتیجه آن کاهش هدفمند و طولانی مدت سایز از بدن است.

با انجام یک آزمایش ساده می توانید میزان خون رسانی به نواحی خاصی از بدن خود را تعیین کنید: پس از 30 دقیقه ورزش، پوست اطراف پاها، باسن، باسن، معده و سینه خود را لمس کنید. برخی از مناطق احساس گرما می کنند، در حالی که برخی دیگر سرد باقی می مانند. هر چه سطح پوست سردتر باشد، خون رسانی به بافت آن ناحیه ضعیف تر است، که به نوبه خود نشان می دهد سوزاندن چربی در آنجا سخت تر خواهد بود.

چربی در قسمت‌هایی از بدن که دارای گردش خون قوی هستند، راحت‌تر از آنهایی که گردش خون ضعیفی دارند، می‌سوزد. به همین دلیل است که بسیاری از ما علیرغم رژیم غذایی سخت و تمرینات زیاد، از بین بردن چربی و سلولیت از نواحی خاصی از بدنمان سخت است.

چگونه با HYPOXI L250  بهترین نتایج کاهش وزن را بدست آوریم؟

به منظور دستیابی به بهترین نتایج با HYPOXI L250، توصیه می شود رژیم غذایی متعادلی داشته باشید و مراقب کالری دریافتی خود باشید، به خصوص اگر میخواهید سایز خود را کاهش دهید.

با این حال، رژیم غذایی سخت ضروری نیست. اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی شما حاوی مقدار زیادی میوه و سبزیجات است تا بدن شما را با تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز تامین کند. همچنین باید به جای آرد سفید و محصولات بسیار فرآوری شده از محصولات چند دانه ای استفاده کرد.

محصولات آرد سفید شبیه شکر خالص هستند به این معنا که هر دو به راحتی در جریان خون جذب می شوند و به سرعت سطح قند را در بدن افزایش می دهند. این امر مانع از سوزاندن چربی می شود. همچنین مصرف مقدار توصیه شده روزانه دو لیتر آب در روز مهم است. آب ضروری است زیرا حمل و نقل اسیدهای چرب را تسریع می کند، رنگ چهره شما را بهبود می بخشد و مزیت بیشتری برای طولانی شدن دردهای گرسنگی دارد.

آماده شدن برای HYPOXI L250

بین 1 تا 4 ساعت قبل از جلسه درمانی HYPOXI L250، باید یک وعده غذایی کربوهیدراتی کوچک بخورید.

بعد از درمان، یک وعده غذایی غنی از پروتئین بخورید. کربوهیدرات یا غذای پرچرب نخورید.

در روزهایی که HYPOXI L250  را انجام نمی‌دهید، با خوردن وعده‌های غذایی کوچک و منظم، میزان متابولیسم خود را بالا نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.